5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Убодна пила MaxPuls MP-JS03 400W

Напон:230V/50Hz
Моќност:400W
Брзина:3000rpm
Должина на удар:18mm
Длабочина на сечење:
метал 6mm
дрво 55mm

Клуб Цена
1700 ден. 1790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184644 Категории: ,