5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Убодна Пила Makita 4326

Моќност:450W

Клуб Цена
4369 ден. 4599 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198734 Категории: ,