• vivax-imago-a-series-65uhd10k-slika_1496_843
19% попуст
Заштеди со Клуб цена

TV Vivax Imago A 65″ 65UHD10K

Карактеристики: Дијагонала 43″ – 109 cm / Формат на слика 16:9 / Резолуција 1920×1080 / Агол на гледање [° ] 178/Технологија на екранот LED / Тип- TV-a SMART(ANDROID 7.1) / TV tuner DVB-T/C/CI+/T2 H.265.Телевизорот располага со 1 GB работна (RAM) меморија како и со 8GB ROM-меморија, Дигитален T2, Сателитски S2 приемник, CI+ како и HOTEL MODE.Уредот се одликува со енергетска класа A+. Останати карактеристикиInstalled App: AppStore, Web Browser, Wireless Display,YouTube, Screen Mirroring, Netflix, MediaPlayer / процесор 300 Hz Clear Motion Engine (CME) агол на гледање (H°/V°) 178° / 178° дигитален тјунер DVB-T/T2/C/S2. Гаранција 24 месеци.

Клуб Цена
33352 ден. 41390 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 190143 Категории: ,