• 404
24% попуст
Заштеди со Клуб цена

TV Smart FHD Favorit 50DN4JM2T2S2-90AND

Android SMART FULLHD LED TV
Resolution 1920×1080
Dynamic Contrast 3.000.000 : 1
Brightness: 400 cd/m2
Processor QUAD Core Cortex A5 1.5GH
1GB RAM8GB ROM
Wifi built in 802.11 b/g/n
DVB-T/DVB-C/DVB-S2

Клуб Цена
19992 ден. 26299 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179458 Категории: ,