27% попуст
Заштеди со Клуб цена

TV Smart Favorit 32″inch DN4M

Дијагонала: 32” (80cm)
Екран: LED
Резолуција: 1366×768 (HD Ready)
Тјунер: Digital DVB-T2/C; DVB-S2
Smart: да
Wireless: вграден
Поврзување: Scart,HDMIx3,VGA,USB x2, Поддржува Cl+, Wi-Fi
Андроид оперативен систем: Android 7.0
Брзина: Quad core 1.2GHz
Меморија: memory 8GB, RAM 1GB
Поддржува апликации на Google Play: да
Dvb-c: да
Dvb-t2: да

Клуб Цена
7999 ден. 10990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171001 Категории: ,