• 197126
17% попуст
Заштеди со Клуб цена

TV LED FAVORIT 65DF4M1T2S2A-13UHD

ДИЈАГОНАЛА: 65” (165CM)
ЕКРАН: LED
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A
РЕЗОЛУЦИЈА: 1366×768 (HD READY)
ТЈУНЕР: DIGITALEN DVB-T2/S2
ОСВЕТЛУВАЊЕ: 220 CD/M2 +/-10%
ВРЕМЕ НА ОДГОВОР: 8 MS
SMART: √
WIRELESS: ВГРАДЕН
ПОВРЗУВАЊЕ: SCART,3 HDMI ВЛЕЗА ,VGA,2 USB ВЛЕЗА, ПОДДРЖУВА CL+, WI-FI
БОЈА НА РАМКА: ЦРНА, ТЕНКА РАМКА
БРЗИНА: QUAD CORE 1.8GHZ
МЕМОРИЈА: MEMORY ROM 8GB, RAM 1GB
ЈАЗИК: МАКЕДОНСКИ; АНГЛИСКИ; ХРВАТСКИ; СРПСКИ
ПОДДРЖУВА АПЛИКАЦИИ НА GOOGLE PLAY: √
ДАЛЕЧИНСКО: СО ДИРЕКТНО NETFLIX ; YOUTUBE КОПЧЕ
ИНТЕРНЕТ: SMART TV BROWSER (NETFLIX;YOU TUBE; HBBTV ; AMAZON PRIME…)
PVR ФУНКЦИЈА ЗА СНИМАЊЕ НА СОДРЖИНА: √
ОСТАНАТО: ПОДДРЖУВА БЕЗЖИЧНА ТАСТАТУРА; ХОТЕЛСКИ РЕЖИМ; ПОВЕЌЕЈАЗИЧНО МЕН
DVB-C: √
DVB-T2: √
ЗВУЧНИЦИ: 2X10W
НОГАРКИ : МЕТАЛНИ СРЕБРЕНИ
ДИМЕНЗИИ СО ДРЖАЧ (ШXВXД): 718,6MM X 442,1MM X 86,1MM

Клуб Цена
29000 ден. 34999 ден.

На залиха

SKU: 197126 Категории: ,