• 180723
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

ТV Full-HD 43″ FOX DLE 172

FULL HD 1920×1080
ATV/DTV-C,T,T2; Влезови AV, HDMI X3, VGA, USB X1
PVR снимање
Звучници: 2 x 10W
Агол на гледање: 178°
Постолје: пластично
Тежина: 7kg
Позадинско осветлување: DIRECT LED (DLED)
Динамички контраст: MEGA CONTRAST
Осветленост на екранот: 250cd
Подвижна резолуција: 600 RMR

Клуб Цена
14391 ден. 15990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180723 Категории: ,