5% попуст
Заштеди со Клуб цена

TV ELIT 32″ L-3217ST2 DVBT2/S2

Размер на екран: 32″ (81 cm)
Резолуција на екран: 1366×768 (HD Ready)
Тунер: DVB-T/T2, DVB-S/S2, DVB-C / HEVC H.265
Приклучоци: USB x1,HDMI x3, SCART, VGA, AV
Енергетска класа: A

Клуб Цена
6649 ден. 6999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173123 Категории: ,