• 097160
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш систем ICT 8859

Боја:хром

Клуб Цена
4941 ден. 5490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 097160 Категории: ,