• 8
30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tуш сет ICT 6481ORB

Боја:Црна
Славина
Подвижен туш за рака и црево
Надземен туш

Клуб Цена
11893 ден. 16990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169291 Категории: ,