• 169298
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tуш сет Ава ICT 6326

Систем за туширање со врвен туш BRASS, рачен туш, прекинувач, црево, излив
Боја:хром

Клуб Цена
7731 ден. 8590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169298 Категории: ,