• 8866-800x800h
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш сет ICH 8866 Јасмина (Комплет)

Димензии(ДxТxШ):20x6x20cm

Клуб Цена
10431 ден. 11590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158888 Категории: ,