• Preset-slike-za-sajt-Recovered
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tуш рачка ICH 7131W

Боја:бела мат

Клуб Цена
494 ден. 549 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158932 Категории: ,