• 158930
  • 15893
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш рачка ICH 7131B (Црна)

Боја:црна мат

Клуб Цена
449 ден. 499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158930 Категории: ,