• 098365
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш рачка ICH 7129

Боја:хром
Димензии (Дијаметар):9 cm

Клуб Цена
323 ден. 359 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 098365 Категории: ,