5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш рачка ICH 1119 (Комплет)

Во комплет со држач и црево 1,2m
Боја:Хром

Клуб Цена
284 ден. 299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169250 Категории: ,