• 32
  • 9999
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tуш Параван ICS 114TR/90

Димензии:90x200cm
Дебелина на стакло:6 mm
Боја:Хром

Клуб Цена
11691 ден. 12990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169236 Категории: ,