5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш параван ICS 113TR/90

Димензии:90x200cm
Дебелина на стакло:8 mm
Боја:Хром

Клуб Цена
13945 ден. 14679 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169260 Категории: ,