• 8
  • 181863
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш параван ICS 113TR/80

Димензии:80x200cm
Дебелина на стакло:8 mm
Боја:Хром

Клуб Цена
8918 ден. 11890 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181863 Категории: ,