5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш параван ICS 112 TR

Димнзии:80×190 cm
Дебелина на стакло:6 mm
Боја:Хром

Клуб Цена
12530 ден. 13189 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169264 Категории: ,