• 264
  • CHART 112 T-800×800
30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш параван ICS 112 TR

Димнзии:80×190 cm
Дебелина на стакло:6 mm
Боја:Хром

Клуб Цена
10493 ден. 14990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169264 Категории: ,