• 2
  • CHART 112 T-800×800
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш параван ICS 112 TR

Димензии:100x190cm
Дебелина на стакло:6 mm
Боја:Хром

Клуб Цена
12698 ден. 14109 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181862 Категории: ,