• 098358
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tуш кабина ICS FS 270 90

Висина на стакло: 155 cm
Висина на корито: 45 cm
Форма:Овална
Стакло мат
Дебелина 4 мм

Клуб Цена
11537 ден. 12819 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 098358 Категории: ,