5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш кабина ICS 839R (Десна)

Димензии:120×85 cm
Стакло мат
Висина на стакло:180 cm
Форма:овална
Боја:хром

Клуб Цена
15000 ден. 15790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081197 Категории: ,