5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tуш кабина ICS 486TR/80

Димензии:80×80 cm
Стакло мат
Висина на стакло:200 cm
Форма:овална
Стаклени врати:8mm
Боја:Хром
силиконски печат, магнетни ленти
Стационарно стакло:6mm

Клуб Цена
16814 ден. 17699 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169224 Категории: ,