5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш кабина ICS 485 MC 90 – Македонија

Димензии:90 x 90 cm
Стакло
Висина на стакло:185 cm
Боја:Хром
Форма:Овална

Клуб Цена
10916 ден. 11490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 089645 Категории: ,