• 170457
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш кабина ICL 157 90 (Лева)

Димензии:90 x 90 cm
Стакло
Транспарентен
Висина на стакло:200 cm
Боја:Хром

Клуб Цена
21051 ден. 23390 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170457 Категории: ,