• 097167
30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tуш батерија за вградување ICF 3315

Боја:хром

Клуб Цена
5009 ден. 7160 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 097166 Категории: ,