• 187723
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Турпија округла Husqvarna 4,5mm

Турпија со големина од 4.5 mm
Производител: Husqvarna
Практична алатка изработена од најквалитетен челик која ќе ви помогне да го одржите ланецот на вашата пила остар, а со тоа да постигнете најефективно, најпрецизно и најбезбедно сечење.

Клуб Цена
107 ден. 119 ден.

На залиха

SKU: 187723 Категории: ,