• 187721
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Турпија округла Husqvarna 4,0mm

Турпiја со големина од 4.0mm
Производител: Husqvarna
Практична алатка изработена од најквалитетен челик која ќе ви помогне да го одржите ланецот на вашата пила остар, а со тоа да постигнете најефективно, најпрецизно и најбезбедно сечење.

Клуб Цена
89 ден. 99 ден.

На залиха

SKU: 187721 Категории: ,