• 200515
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тркало за туш кабина ICS 25-2

Боја:хром

Клуб Цена
1251 ден. 1390 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200515 Категории: ,