• e7b5c1205024c8f180c48da42fe6136c13d86d4846c00db6f3a3db9b90d542c1
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тример за жива ограда MP-HT20

Напон: 230V – 50 Hz
Моќност: 620 W.
Должина на мечот: 600 мм
Брзина на мирување: 1.600 / мин
Ротационен прирачник: 90 степени

Клуб Цена
4221 ден. 4690 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182379 Категории: ,