• 9d1f7be9f53993fb9eeb75bed245bdc4a085550f5b63ba49ff02e5b36e6b05ba
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тример за трева MP-GT28

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 500W
Дијаметар на сечење: 300mm
Вртежи: 10.000/min
Тежина: 2.6kg
Подесување на должина на рачка

Клуб Цена
3231 ден. 3590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081789 Категории: ,