• cd1fac63c5b8cf19cff7b0c4837b2c6bfb179db74353d899b905a5b298b87844
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тример за трева MP-GT25

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 300W
Дијаметар на сечење: 260mm
Вртежи: 10.000/min
Тежина: 1.95kg

Клуб Цена
1791 ден. 1990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081788 Категории: ,