15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тример за трева MAX PLUS MP-GT23

Моќност: 250W
Дијаметар на сечење: 200mm
Вртежи: 14.000/min

Клуб Цена
1470 ден. 1730 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 086468 Категории: ,