• Beard-Trimmer-Rowenta-NOMAD-TN2300F0-Personal-Care-Appliances-barbershop-trimmer-haircut-trimmer-beard-trimmer-hair-trimmer (1)

Тример за брада ROWENTA TN2300F0

Сечила од нерѓосувачки челик
Должини за подстрижување од 0,9-7mm
Време на полнење:8h
60 min бежична работа
Батерија Ni-MH
Светлосен индикатор
Можност за миење на сечилата

1909 ден.

Нема на залиха

SKU: 162241 Категорија: