• 166096
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тример за брада PHILIPS BT3206/14

Сечила од нерѓосувачки челик
Должини за подстрижување: 0-10 mm
Време на полнење:10h
Безжична работа:45 min
Батерија Ni-MH
Lift & Trim систем
Можност за миење на сечилата

Клуб Цена
1614 ден. 1899 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 166096 Категории: ,