• 182709

Тример ROWENTA TN 2800 F4

Отстранливи сечила од нерѓосувачки челик
Прилагодлив чешел
Интелегентен систем за заклучување на чешелот
Без ризик од промена на должината
Отстранување на сечила за лесно чистење под вода
11 различни должини – од 0,5 мм (без чешел) до 10 мм
Презизно прилагодување од 1 мм
90 мин автономија

1809 ден.

Нема на залиха

SKU: 182709 Категорија: