Тример Philips NT5175/16

Додаток за чешел за веѓи (3мм)
Додаток за чешел за веѓи (5мм)
Додаток за чешел за брада (3мм)
Ширина на ножот:21
Боја;Црно со сино
Тример
Четка
Технологија ProtecTube
DualCut технологија
Тип на батерија: АА
Идеален агол за тешко достапни места
Може да се користи под туш

1859 ден.

Нема на залиха

SKU: 085611 Категорија: