• 193167
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тример Хускварна 545RX

Зафатнина на цилиндар: 45,7 cm³
Моќност на мотор: 2,1 kW
Капацитет на резервоар за гориво: 0,9 l
Ширина на косење: 49 cm
Трими глава: T45X
Ширина на косење: 49 cm
Тежина: 8,8 kg
Производител: Husqvarna
Професионална машина за косење со високи перформанси сензационална ергономија и можности за маневрирање. X-Torq® моторот обезбедува огромна моќност при извршување и на тешки ошерации на косење како и одлична економичност на горивото. Oпремен е со Balance X ремен.

Клуб Цена
47331 ден. 52590 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 193167 Категории: ,