• 195
6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тример Хускварна 135R

Моќност: 1.4 kW
Зафатнина на цилиндер: 34.6 cm³
Ширина на откос: 47 cm
Капацитет на резервоар за гориво: 0.6 l
Тежина: 6.8 kg

Моторен тример од Husqvarna наменет пред се за домашна употреба, со X-Torq® технологија која го регулира согорувањето и ја намалува потрошувачката на гориво. Опремен со трими глава со жила и трокрак нож.

Клуб Цена
27096 ден. 28719 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180594 Категории: ,