• fghfghhhg
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Трева вештачка fabbygo – 35mm

ЦЕНА ЗА 1М2

Должина:35мм
2х25м

Клуб Цена
593 ден. 659 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190102 Категории: , Ознака: