• 195259
  • 195259 1
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Трева вештачка fabbygo 2x25m 10mm

Должина: 2m
Ширина: 25m
Висина: 10mm
Минимум нарачка: 2m²

Клуб Цена
199 ден. 249 ден.

На залиха

SKU: 195259 Категории: , Ознаки: ,