• ezgif.com-gif-maker (6)
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tрева вешт. fabbygo US251 1m x 5m/2.5cm

ЦЕНАТА ВАЖИ ЗА 1м2,НО СЕ ПРОДАВА РОЛНА ЦЕЛА ПОД 5м2 !
Димензии: 1x5m
Ролна Густина: 7500Dtex 13.650 конци
m2 Висина: 25mm

Клуб Цена
539 ден. 599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178045 Категории: ,