• 382
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Трамполина fabbygo 5FT

Висина: 130 cm
Пречник: Ø 150 cm
Максимално оптоварување: 200 кг

Клуб Цена
7191 ден. 7990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180677 Категории: ,