15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Трамполина fabbygo 12FT

Висина: 220 cm
Пречник: Ø 366 cm
Максимално оптоварување: 350 кг

Клуб Цена
14491 ден. 16990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180681 Категории: ,