5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Трамполина fabbygo 10FT

Висина: 220 cm
Пречник: Ø 306 cm
Максимално оптоварување: 350 кг

Клуб Цена
12340 ден. 12990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180680 Категории: ,