• 197107
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Трактор PILSAN 07-294

Материјал: пластика
Висина на седиштето: 42 cm
Димензии: 102 x 54 x 66 cm (Д x Ш x В)
Максимална тежина: 60 ​​kg
Тежина: 8,36 kg
Возраст: од 3 години

Клуб Цена
6291 ден. 6990 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 197107 Категории: ,