• 168876

Тостер за двопек PHILIPS HD2581/00

Материјал: пластика
Димензии на предметите: 27,5 x 15,6 x 18,8 цм
Тежина на артиклот: 1,07 кг

2499 ден.

Нема на залиха

SKU: 168876 Категорија: