5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тостер Vivax TS-7503WH

Моќност: 750 W
Фиксна грил решетка
Нелеплива површина
Светлосен индикатор за работа

Клуб Цена
1139 ден. 1199 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198280 Категории: ,