• 11

Тостер Grill Grunding CG 7280

Моќност: 1900 W
Изработена од високо квалитетен материјал
Димензиите кога се отворени може да се користат како скара за скара
LED индикаторско светло

4599 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168387 Категорија: